Sudėtingumas: bet kokios patirties modeliuotojams

Modelio matmenys: 187 mm x 80 mm x 55 mm

Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Delivery policy

Return policy

E92 „Eurofighter“ buvo tie „klijai“, kurie sujungė profesionalų airių drifterį James Deane ir latvių profesionalų drifterį ir automobilių konstruktorių Kristapą Blušą. James Deane laimėjo visus aukščiausius titulus aukščiausio lygio profesionalų drifto serijos varžybose ir jis padarė tai ne vieną sezoną iš eilės. Deane paskutinius keturis metus laimėjo tarptautinį Omano drifto čempionatą, paskutinius tris metus užėmė pirmą vietą „FormulaDrift“ čempionate. Jis puikiai reklamavo HGK komandos pagamintą E92 „Eurofighter“ „Drift Master“ Europos čempionate (DMEC), kur iškovojo čempiono titulą tris metus iš eilės ir vainikuotas 2020 metų Rygos „Drift Master“ karaliumi. KristapasBlušas taip pat yra gerbiamas drifto bendruomenės narys, HGK komandos „Kapitonas“. Drifteris ir drifto automobilių konstruktorius taip pat pilotavo E92 „Eurofighter“ „FormulaDrift“ ir prestižinėse „DriftMaster“ serijų varžybose.

Vidutinio sudėtingumo modelis, kurį, prižiūrint labiau patyrusiam kolegai, puikiausiai gali suklijuoti ir pažengęs pradedantysis. Bet tai nebus lengvas pasivaikščiojimas...